PODEJMIJ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ

Zapraszamy do współpracy
siłownie, kluby fitness, hotele, gabinety odnowy biologicznej, SPA & wellness, a także wszystkich firm, które chciałyby oferować swoim Klientom/ Pracownikom/ Kontrahentom profesjonalne usługi z zakresu rehabilitacji i masażu, a nie dysponują wykwalifikowanym personelem i specjalistycznym sprzętem.
Wprowadź nowe usług (m.in bogata pula masaży, rehabilitacja, zabiegi na ciało) do swojej oferty bez nakładu inwestycyjnego i ponoszenia jakichkolwiek kosztów stałych. Masaż na targach, szkoleniach lub konferencjach np. w formie WorkSite to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych Klientów.
Współpraca z nami nie wymaga posiadania zaplecza SPA lub specjalistycznego gabinetu zabiegowego. Przywozimy ze sobą wszystko, co niezbędne. Dysponujmy najnowszym profesjonalnym sprzętem do masażu i kosmetykami. Innowacyjność, kreatywność i samodoskonalenie to tylko kilka kluczowych cech będących filarami naszej pracy.
Oferując swoim Klientom dostęp do ekskluzywnych zabiegów i masaży zwiększysz znacząco swoją ofertę, a także prestiż ośrodka.
Wystawiamy faktur bez VAT i rachunki fiskalne.
pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish