17 października 2015

Masaże relaksacyjne

Masaż relaksacyjny- gdy chcesz się wyciszyć, odpocząć, odstresować oraz osiągnąć stan pełnej wewnętrznej harmonii.

Aromaterapeutyczny

Zabieg wykonywany z zastosowaniem olejków aromatycznych (eterycznych), który łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków, dobranymi dla konkretnej osoby. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego i najbardziej pożądany efekt relaksu i odprężenia. Masaż oczyszcza organizm, przywraca naturalną harmonię ciała, zapewnia głęboki relaks, likwiduje stres oraz negatywne emocje. Czytaj dalej…

Lomi Lomi Nui

Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu, wykonywany jest w rytm muzyki, głownie przedramionami, z użyciem ciepłego oleju. Masaż ten ma działanie relaksujące, lecznicze i terapeutyczne w jednym. Można dzięki niemu odblokować stłumione emocje, rozpuścić napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły organizmu, aby w naturalny sposób wrócić do stanu równowagi i zdrowia.

Tradycyjny Tajski

„Joga dla leniwych”.  Masaż wykonywany bez użycia olejków, w luźnym, wygodnym ubraniu. Przeznaczony dla osób silnie zestresowanych. Niweluje głębokie napięcia i znosi dolegliwości bólowe.

Gorącymi kamieniami bazaltowymi

Rozgrzane wulkaniczne kamienie głęboko rozluźniają i przynoszą ukojenie. Likwidują blokady energetyczną i przywracają równowagę.

Stemplami ziołowymi

Masaż stemplami uśmierza ból, napięcie mięśni, usuwa toksyny i pobudza organizm do regeneracji i odbudowy komórkowej. Intensywnie wydzielający się zapach oraz ciepło ze stempla sprawia, że ciało i umysł są zrelaksowane. Ręcznie wykonane stemple zawierają naturalne mieszanki ziołowe pozytywnie wpływające na ciało.

Misami kokosowymi

Egzotyczny rytuał pielęgnacyjny przywracający harmonię, równowagę i dobre samopoczucie. Harmonijne ruchy, delikatny dotyk miseczek, aromat preparatów sprawiają, że masaż dostarcza niezwykłych wrażeń. Uwalnia napięcie oraz wprowadza w stan głębokiego relaksu psychofizycznego.

Pałeczkami bambusowymi

Masaż  pałeczkami bambusa działa relaksacyjnie, drenująco oraz modelująco.  Wykonywany jest pałeczkami o różnej średnicy, które są rolowane po ciele z różną siłą i intensywnością. Doskonale poprawia dotlenienie organizmu. Świetnie modeluje sylwetkę, zwłaszcza pośladki, uda oraz talię.