3 stycznia 2016

Masaż na krześle

Wystarczy 10-15 minut

Masaż na krześle trwa zazwyczaj 10 -15 min, więc nie więcej niż przerwa na kawę czy papierosa. Masaż obejmuje grupy mięśniowe pleców, karku, barków oraz ramion. Partie ciała najbardziej narażone na przeciążenia u pracowników biurowych.

Wykonywany jest na komfortowym, funkcjonalnym krześle o specjalistycznej konstrukcji. Krzesło zajmuje bardzo malo miejsca i nie trzeba przygotowywać osobnego pomieszczenia na masaż.

Wystarczy usiąść i można się relaksować
Masaż na krześle odbywa się w ubraniu, bez konieczności użycia kosmetyków. Masaż ma działanie profilaktyczno - lecznicze, zapobiega powstawaniu przeciążeń oraz regeneruje mięśnie i więzadła. Stosowany systematycznie zmniejsza liczbę absencji pracowników związaną z bólami pleców, zwyrodnieniami kręgosłupa.

Masaż nie zakłóca trybu pracy firmy i pracowników. Masaż na krześle to doskonała profilaktyka zdrowotna, która może być opłacana z Funduszu Socjalnego pracowników.

Korzyści dla Pracodawcy
Masaż na krześle to doskonała forma gratyfikacji pracowników. Zwiększenie zaufania do kadry zarządzającej, a także polepszenie wizerunku firmy na rynku pracodawców

Zadowolony pracownik to pracownik wydajniejszy. Masaż polepsza atmosferę panującą wśród pracowników.

Zmęczenie i stres wypalają pracowników
Dla firmy, pracownik zestresowany z licznymi problemami zdrowotnymi, niezadowolony z warunków pracy to pracownik mniej wydajny i efektywny, To pracownik popełniający więcej błędów, znudzony i niechętny do pracy, korzystający ze zwolnień lekarskich a w efekcie końcowym to pracownik "wypalający się".
Korzyści dla Pracowników
Masaż na krześle likwiduje zmęczenie, nieprzyjmene napięcie i stres. Zmniejsza ilość zwolnień lekarskich, które dostarczają pracownicy eliminując ich problemy zdrowotne przeszkadzające w pracy.

Pracownicy stają się bardziej wydajni, są zmobilizowani do pracy. Wzrasta koncetracja i efektywność. Zmniejszają się bóle głowy i stres.

residential massage

Zwiększ komfort pracy swoich pracowników. Postaw na zdrowe środowisko pracy!

Kto zamawia i płaci za usługę
1- firma płaci za masaże, stawka godzinowa ustalana indywidualnie zależna od czasu pracy i liczby masażystów, minimum 4 godziny

2- pracownik sam płaci za masaże, firma udostępnia pomieszczenie, Każdy pracownik będzie odpowiedzialny za płacenie za masaż w momencie korzystania z wybranej usługi.

Formy płatności
Wystawiamy faktury oraz paragony za wykonane usługi. Czas płatności przy wystawieniu faktury za usługę uzgadniany indywidualnie. Nie wymagamy przedpłaty.

Płatność gotówką, przelewem bankowym lub PayPal.

Masaż na krześle nie tylko w biurze.
Stanowisko do masażu jako element witryny wystawowej podczas targów, evetnów czy imprez plenerowych może być doskonałym narzędziem do zainteresowania Klientów swoim produktem i przyciągnięcia ich na dłużej.