Japoński lifting twarzy- masaż jodeitem

Masaż żadowy / masaż liftingujący

liftingujący masaż wałeczkiem żadowym

liftingujący masaż wałeczkiem żadowym

Masaż żadowy wykorzystuje pałeczki żadowe oraz technikę shiatsu.

Żady to m.in. nefryt i jadeit, naturalne kamienie młodości popularne na Dalekim Wschodzie, a zwłaszcza w Chinach, robią niebywałą karierę w świecie urody.

Głównym celem masażu żadowego jest działanie przeciw-obrzękowe w okolicy twarzy, a także wygładzenie zmarszczek oraz zapobieganie ich powstawaniu. Wygładzanie zmarszczek odbywa się ma zasadzie tzw. stymulacji i tonizacji mięśni twarzy, szyi i dekoltu. Masaż ten działa liftingująco, odżywczo i ujędrniająco na skórę twarzy. Likwiduje napięcia i zastoje. Pomaga regenerować się tkance bliznowatej np. po trądziku młodzieńczym.

Stosowanie żadowych kamieni doskonale działa na skórę:

  • chłód wydzielany przez żad pomaga zamknąć pory,
  • wałeczki usprawniają drenaż limfy w obrębie twarzy, redukują tzw. worki pod oczami,
  • wałeczki poprawiają również mikrokrążenie krwi, regularnie stosowane redukują cienie pod oczami,
  • technika ta ma działanie liftingujące (dzięki formie wałeczków oraz wykonywaniu ruchów z dołu do góry, od wewnątrz do zewnątrz), spłyca też zmarszczki i bruzdy, regularne, spokojne ruchy wałeczkami odprężają i uspokajają twarz
  • usprawniony przepływ krwi ułatwia regeneracje blizn i przebarwień.
  • kamienie z których zbudowane są wałeczki stymulują komórki skóry do odbudowy

Aby japoński lifting przyniósł oczekiwane efekty zaleca się wykonywanie jednego lub dwóch zabiegów tygodniowo a następnie podtrzymująco  jednego zabiegu w miesiącu.

Japoński lifting twarzy dzieli się na trzy etapy: najpierw, nawiązując kontakt ze skórą klientki wykonuje się ruchy głaszczące, następnie ruchy shiatsu (uciski palcami) a na zakończenie wykorzystuje się wałeczki żadowe wykonane z kamieni znanych od dawna na Wschodzie, m. in. nefrytu i jadeitu.

Regularne, spokojne ruchy wałeczkami odprężają i uspokajają.

masaż twarzy jodeitem

masaż twarzy jodeitem

Po zabiegu skóra jest doskonale odświeżona, zmarszczki i bruzdy są płytsze a cera rozjaśniona i pełna blasku. Klientka jest odprężona i zrelaksowana – tak więc lepiej się czuje i wygląda.

Przeciwwskazania

  • masaż szyi- nie masujemy gdy obecne są choroby tarczycy

UWAGI:

  • W przypadku, gdy podczas kręcenia się wałeczka słychać delikatne skrzypienie należy w otwór kamienia wlać kropelkę oliwki.