27 lutego 2016

Pantai Luar

Pantai Luar- dotyk orientu

Otwarcie się na to, co egzotyczne i niezwykłe – wiedzie do nowych brzegów, pozwala odkryć nowe lądy. Pantai Luar wywodzi się z wielowiekowej tradycji Dalekiego Wschodu – z tajskiej i indonezyjskiej szkoły praktyk terapeutycznych łączących energetyzujący masaż ziołowymi stemplami z relaksacyjnym działaniem substancji eterycznych.

Napełnione ziołową mieszanką stemple, po podgrzaniu, w trakcie „stemplowania” określonych punktów ciała, uwalniają rewitalizujące substancje ziołowe, które wchłaniane są przez skórę pobudzoną łagodnym ciepłem.
Atmosfera tajemniczego luksusu, uzdrawiający czas odmierzany dotknięciami stempli daje poczucie niesamowitego odprężenia i relaksu Symfonia zmysłów pobudzanych wonią i żarem Orientu.

Magiczna podróż do brzegów egzotycznych wysp Dalekiego Wschodu…

Indonezyjki masaż stemplami ziołowo- owocowymi, ma zbawienny wpływ na osoby zapracowane, zestresowane i zmęczona codziennymi obowiązkami, którym szczególnie potrzebna jest regeneracja sił witalnych.

  • druga część zabiegu to maska na ciało z 100 % naturalnego Czarnego Błota z Morza Martwego

Działanie Czarnego Błota  jest wyjątkowe jako „maski błotnej do ciała” w przypadkach zwalczania tkanki tłuszczowej, rozstępów i cellulitu. Okłady na ciało pobudzają i stymulują krwiobieg, poprawiają w sposób widoczny sprężystość i gładkość skóry. Dzięki wysokiej zdolności przenikania minerałów, maska do ciała pomaga usunąć napięcie mięśni, łagodzi skutecznie bóle reumatyczne i artretyczne.

Cena zabiegu 180 zł, oferta specjalna 110 zł

Czas trwanie zabiegu 70 minut

 

Pantai Luar

Pantai Luar

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish