Masaż szczególnie polecany dla osób żyjących szybkim tempem, zapracowanych i długotrwale zestresowanych. Obejmuje problematyczne okolice głowy, karku, ramion. Zróżnicowanie technik i ich intensywności sprawia, że ciało szybko się regeneruje, odpręża.

Masaż pomagający zmniejszyć ilość zgromadzonego płyny w tkance podskórnej. Likwiduje obrzęki ciała. Doskonały w terapii cellulitu wodnego. Wspiera rekonwalescencje po zabiegach operacyjnych (m.in. mastektomii, liposukcji). Likwiduje obrzęki limfatyczne, usprawnia gospodarkę wodną tkanek, polepsza odżywienie mięśni i narządów wewnętrznych. Sprzyja oczyszczeniu organizmu z toksyn.

Masaż terapeutyczny stosowany w leczeniu i profilaktyce wielu schorzeń. Płynne ruchy dłoni masażysty pracują na powierzchownych i głębszych warstwy tkanek. Średnio silny masaż dostosowany do potrzeb osoby masowanej.

Dedykowany dla kobiet w ciąży powyżej 16 tygodnia ciąży przebiegającej prawidłowo. Zmniejsza zmęczenie, ból pleców i obrzęki nóg. "Zadbaj o komfort swojej ciąży". Zabieg dostosowany do zaawansowanie ciąży i potrzeb kobiety. Wykonywany na boku lub krótko w leżeniu na plecach.

Regeneracja po wysiłku. Masaż dla aktywnych likwiduje zmęczenie, napięcie i przyspiesza rewitalizację organizmu. Zabezpiecza mięśnie, więzadła i układ kostny przed urazami. Dedykowany dla osób trenujących, żyjących aktywnie. Silny masaż odżywczy i regenerujący. Zapobiega DOMS.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish