2 marca 2016

Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy Kraków- powiedź STOP skórce pomarańczowej !!!

Masaż antycellulitowy Kraków wyszczuplający likwidujący skutecznie skórkę pomarańczową. Zapraszamy wszystkie Panie borykające się z problemem skórki pomarańczowej.  Zwalczamy cellulit wodny i włóknisty. Lata praktyki i ogromne doświadczenie w pracy z wieloma kobietami zaowocowały powstaniem naszej unikalnej techniki walki z cellulitem.

Naszym kluczem do osiągnięcia wyczekiwanych wyników jest intensywna praca masażystki oraz systematyczność.  Zabiegi bazują na masażu bańką chińską problematycznych miejsc. Stosowane unikatowe techniki masażu szybko i skutecznie zmniejszają cellulit. Zabiegi odbywają się minimum raz w tygodniu. Ilość zabiegów w tygodniu dobierana jest każdorazowo indywidualnie dla Klientki.

PAMIĘTAJ- nie ma sensu brać 10 zabiegów w 7 dni, bo tkanka potrzebuje czasu do regeneracji i odpoczynku. Musi mieć czas by się zregenerować, odbudować w prawidłowej strukturze pozbawionej cellulitu.

PROMOCJA  15% na wszystkie zabiegi antycellulitowe

Masaże są intensywne i pobudzają silnie krążenie krwi, stosowane tylko naturalne kosmetyki dodatkowo wspomagają przemianę materii. Tkanka skórna po zabiegu staje się przyjemnie napięta i sprężysta. Poprawia się koloryt skóry.

Masaż bańką chińską wg naszej techniki jest doskonałą terapią wyszczuplającą. To doskonały sposób na pozbycie się raz na zawsze cellulitu. Nasze zabiegi dają najszybsze trwałe efekty w walce z pomarańczową skórką.

METODA

  • zabiegi systematyczne

  • elementy masażu izometrycznego wybranej części ciała objętej cellulitem (uda + pośladki lub całe nogi)

  • masaż bańką chińską

  • drenaż limfatyczny przygotowawczy

  • naturalne kosmetyki o działaniu antycellulitowym

  • sugerowana liczba zabiegów minimum 5, seria ustalana indywidualnie, po serii zabiegów wymagane 2 tygodnie przerwy regeneracyjnej

Dodatki:

  • ampułka antycellulitowa (5 zł- do zabiegu)

  • peeling ciała (25 zł- do zabiegu)

  • body wrapping - owijania ciała z zastosowaniem koncentratów antycellulitowych (30 zł- do zabiegu)

Cena zabiegów znajdują się TUTAJ. Zawsze przy serii zabiegów i przedpłacie naliczany jest dodatkowy RABAT.

Fakty mówią same za siebie, jesteśmy najlepsi w walce z cellulitem.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish