20 kwietnia 2017

Kursy masażu Kraków

Kurs masaż work site Kraków

Masaż na krześle inaczej work site, on site lub masaż biurowy, trwa zazwyczaj 10 -15 min, więc nie więcej niż przerwa na kawę czy papierosa. Masaż obejmuje grupy mięśniowe pleców, karku, barków oraz ramion. Partie najbardziej narażone na przeciążenia w trakcie pracy przy komputerze. Na Zachodzie i w USA jest to najpopularniejsza forma gratyfikacji pracowników biurowych korporacji i dużych firm.

Czytaj więcej

Masaż antycellulitowy to zespół technik dobieranych tak aby usprawnić krążenie całego organizmu, zwłaszcza tych miejsc, gdzie zmiany nastąpiły. Masaż działa na tkankę podskórną usuwając złogi toksyn i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Po takim masażu komórki są lepiej dotlenione i odżywione, skóra jest gładsza, bardziej napięta, sprężysta i jędrna.

Czytaj więcej

Szkolenie obejmuje grupę zabiegów najbardziej popularnych w sektorze SPA i Wellness. Takie jak: masaż czekoladą, masaż miodem oraz zabiegi body wrappingu, peelingi i rytuały SPA. Zabiegi te są bardzo rozpowszechnione i stosowane w ośrodkach Spa, gabinetach masażu, kosmetycznych czy odnowy biologicznej. Działają głównie antycellulitowo, modelująco, wyszczuplająco oraz relaksacyjnie. 

Czytaj więcej

WANT TO PLAY HARD? COME FIND US AT

Wszystkie kursy odbywają się w kameralnych maksymalnie 4 osobowych grupach. Osoby niewidome i słabo widzące mają możliwość kursów indywidualnych bez jakiejkolwiek dopłaty. 

 

Telefon: (+48) 508-515-285

Email: kontakt@krakmasaz.pl

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish